Home / Najdi Brankáře Předem!

Najdi Brankáře Předem!

Pro Real Madrid je to obrovská rána! Hlavní brankář týmu Courtois podstoupí v nejbližších dnech operaci kvůli zranění a může čelit proplácení peněz za sezónu. To je špatná zpráva pro Real Madrid; je také smutné pro fanoušky, že v nové sezóně nevidí Courtoise v Brankářské dresy.

První kolo La Ligy se blíží a Real Madrid může jen vystupňovat své úsilí o nalezení nového brankáře, který může sloužit jako hlavní síla. Zdá se, že Luninovi se nevěří a nadále zůstává druhým brankářem. Kandidáti jsou brankář Sevilly Bounou a brankář Chelsea Kepa a zdá se, že na seznamu je i volný hráč De Gea.

Náhradu hledá i Bayern, který má stejné starosti jako Real Madrid. Neuerovo zotavení není optimistické a švýcarský reprezentant Sommer opustil tým a přešel do Interu Milán. Kepa proto také přitáhl pozornost Bayernu a Tuchel doufá, že se se starým hráčem znovu spojí. Chelsea letos v létě podepsala brankáře Alexise Sancheze, takže Kepa pravděpodobně změní barvy fotbalové dresy, hádejte které? Nebo zůstat v Chelsea?