Home / Tři Mladé Hráče Benfiky Sledují Silné Týmy

Tři Mladé Hráče Benfiky Sledují Silné Týmy

Benfica, AFC Ajax a Borussia Dortmund jsou počátečními odrazovými můstky pro mladé hráče, jejichž konečným cílem je připojit se k kandidátovi na šampionát. Po vyřazovacích kolech Světového poháru FIFA jsou tři mladí hráči Benficy sledováni silnými týmy. Byli vybráni do dvou reprezentačních týmů, ale oba mají po návratu do ligy Dresy Benfica Lisabon .

Dokud skončí letošní finále mistrovství světa ve fotbale, bude Benfica v zimním přestupovém období ohlasovat maximální prospěch. Ostatně v týmu Benficy jsou tři mladí hráči, kteří se na mistrovství světa ve fotbale předvedli dobře, a mají více příležitostí, aby je pozvaly další silné týmy v lize. Pokud se přestup mladých hráčů povede, přinesou Benfice vysoké přestupové částky. Enzo Fernández z argentinské fotbalové reprezentace je všestranný záložník, který již ukázal svůj talent a schopnosti. Pro týmy, které potřebují všestranného záložníka, připraví dostatek financí na podpisy. Gonçalo Ramos z portugalské fotbalové reprezentace si ve vyřazovacím kole FIFA World Cup vedl dobře. Jeho osobní rekord je 3 góly a 1 asistence.

Fanoušci portugalské fotbalové reprezentace viděli naději v první linii a nadšení mladých hráčů v týmu poháněl i Gonçalo Ramos. Dokonce i Cristiano Ronaldo byl na lavičce a tleskal spoluhráči Gonçalu Ramosovi, viděl Dresy Portugalsko a šanci na titul. Nechybí ani António Silva, nejmladší hráč portugalské fotbalové reprezentace. Jako střední obránce pokračoval ve stabilním výkonu ve hře. Benfica vidí vynikající výkony mladých hráčů na mistrovství světa ve fotbale a nejvyšší vedení týmu bude také velmi hrdé.