Home / Premier League: Chelsea 2-2 Everton, Chelsea Pravděpodobně Nemá šanci Dostat Se Do Top 4

18. března 28. kolo Premier League Chelsea doma 2:2 Everton. Ani jedna strana v prvním poločase neskórovala. Ve druhém poločase vstřelil první gól Felix vFotbalové Dresy Chelsea s číslem 11, Havertz vstřelil penaltu; Doucuré vFotbalové Dresy Everton s číslem 16 skóroval hlavičkou, poté se hlavou vyrovnal Ellis Simms.

První gól padl v 52. minutě, Enzo protáhl dlouhý pas ze zámezí, Chilwell to v pokutovém území přihrál, Keane uklidil, pak Felix navázal a vystřelil, míč narazil na tyč a odrazil se do brány, Chelsea 1- 0! 69. minuta Tarkovskij přihrál hlavičkou a Doucuré hlavičkou před brankou skóroval, Everton 1:1! 76. minuta Reece James byl sražen v pokutovém území a dostal pokutový kop, Haverts ho vstřelil a Chelsea 2:1! 89. minuta Simms posunul míč za Coulibalyho a skóroval, Everton 2:2!

Po zápase se Chelsea umístila na 10. místě s 38 body, 10 výhrami, 8 remízami a 9 prohrami, což je o 11 bodů méně než 4. Tottenham. Pokud chce Chelsea vstoupit do top 4, musí čelit silným týmům, jako jsou Newcastle a Liverpool. I v očích fanoušků, kteří nosíChelsea Dresy Komplet , je v této sezóně nemožné, aby Chelsea pokračovala v účasti v Lize mistrů v příští sezóně s výsledky Premier League. Existuje i jiný způsob, vyhrát Ligu mistrů. Může to být ale složitější, jelikož ve čtvrtfinále je soupeřem Chelsea poslední mistr Real Madrid.