Home / Paris Saint-Germain 2-1 Toulouse, 2 Nádherné Góly Od Messiho A Achrafa, Chybějí Mbappé A Neymar

4. února ve 22. kole Ligue 1 porazila Paris Saint-Germain doma Toulouse 2:1 a otočila skóre poté, co zaostala o jeden bod. Achraf a Messi vFotbalové Dresy Paris Saint-Germain , každý zaznamenal nádhernou světovou vlnu. Kvůli zranění chyběli Mbappé a Neymar.

Paris Saint-Germain využil rozestavení 4-3-1-2. Messi a mladý Ekitike jako dvojité šípy, Vitinha se objevil na pozici záložníka. 20. minuta Záložník Toulouse Van den Boomen vstřelil přímý volný kop, Toulouse 1:0. 37. minuta Achraf dribloval míčem dovnitř a levačkou vstřelil nádhernou světovou vlnu, Paris Saint-Germain 1:1. 58. minuta Achraf dribloval s míčem na vršek pokutového území, poté se Messi rychle chopil příležitosti, jakmile dostal míč, okamžitě se brilantně trefil a skóroval, Paris Saint-Germain 2:1. Skóre bylo zachováno až do konce, Messiho skvělý výkon dokázal fanouškům, kteří nosíParis Saint-Germain Dresy Komplet , že ačkoliv chybí Mbappé a Neymar, tento tým soustředěný kolem Messiho může být stále silný!

Messi získal 9 bodů za 6 střel, 6 úspěšných driblingů a 7 klíčových přihrávek, všechny tři údaje byly nejvyšší ve hře. Trenér Galtier řekl, že tento zápas ukázal, že Messi umí nejen střílet góly, ale také vytvářet příležitosti pro své spoluhráče. Když vezmou Messiho jako jádro, tým ukazuje docela dobrou bojovou efektivitu. Messi, kterému je téměř 36 let, stále znovu a znovu dělá fanoušky vFotbalové Dresy Messi po celém světě úžasnými svými úžasnými výkony. Kdo by nemiloval krále Messiho?