Home / Paris Saint-Germain Nemění Rozhodnutí Vyměnit Neymu

Paris Saint-Germain Nemění Rozhodnutí Vyměnit Neymu

Paris Saint-Germain loni aktivně nabízel Kylianu Mbappému prodloužení smlouvy a ten se také rozhodl u týmu zůstat. Paris Saint-Germain také nabídne prodloužení smlouvy Lionelu Messimu, který zatím s prodloužením týmu nesouhlasil. Neyma nemá takové štěstí jako jeho spoluhráči a i tak bude čelit tomu, že se rozloučí s Dresy Paris Saint-Germain .

Vedení Paris Saint-Germain chce Neymu vyměnit od loňského roku. Tým věří, že 32letý muž už nemá takovou státní a soutěžní úroveň jako kdysi. Paris Saint-Germain touží vyměnit Neymu za přestupovou částku a tým ho již nevyužívá jako kmenového hráče. V médiích se také objevují zvěsti, že vztah Neymy a Kyliana Mbappého není harmonický. Kylian Mbappé opakovaně žádal vedení Paris Saint-Germain, aby vyměnili Neymu, a on chce svůj tým proměnit. Přestože je Neymova forma letos velmi dobrá, je také prvním hráčem v pěti hlavních ligách, který střílel góly a asistence ve dvouciferných číslech. Paris Saint-Germain ale dává přednost přestavbě s Lionelem Messim a Kylianem Mbappém, protože ztratil trpělivost s Neymou. Plat Paris Saint-Germain už neunese vysoké platy Neymy, Lionela Messe a Kyliana Mbappého a vedení Neymovi snížilo přestupní částku.

Neyma nemůže změnit rozhodnutí Paris Saint-Germain, pro tým už není nenahraditelným hráčem. Jen Neyma ví, jak moc se chce v Paris Saint-Germain dokázat, zapomíná, že FC Barcelona je nejšťastnějším místem jeho kariéry. Poté, co se Neyma rozloučil s Dresy FC Barcelona , musí převzít odpovědnost za své rozhodnutí. Všichni fanoušci, kteří mají Neymu rádi, doufají, že jeho kariéra nebude plná výčitek, je to opravdu velmi dobrý hráč.