Home / Mentalita Tottenhamu Hotspur A Harryho Kanea Se Dramaticky Změnila

Mentalita Tottenhamu Hotspur A Harryho Kanea Se Dramaticky Změnila

Proč se Tottenham Hotspur letos v létě rozhodl vyměnit Harryho Kanea, ve skutečnosti je největším důvodem to, že se tým rozhodl transformovat na obchodní klub. Před více než deseti lety byl Tottenham Hotspur původně známým mladým hráčem v Premier League. V tomto Fotbalové Dresy tehdy oblékali ke hře slavný Bell a Modrič. Dokud vystoupení Harryho Kanea nedalo Tottenhamu Hotspur nové chápání cti, tým se rozhodl změnit svůj obchodní plán, aby zjistil, zda by mohli realizovat svůj sen vyhrát šampionát.

Zejména v roce 2019, kvůli vážnému poklesu síly Manchesteru United a Arsenalu, má Tottenham Hotspur schopnost postoupit do Ligy mistrů. Že Tottenham Hotspur se pod vedením Mauricia Pochettina dostal poprvé do finále Ligy mistrů, ale prohrál 2:0 s Liverpoolem. Tato propagace dále posílila odhodlání Tottenhamu Hotspur změnit obchodní model, takže v následujících čtyřech letech si tým odhodlaně ponechal Harryho Kanea a plánoval získat mistrovský honor.

Po deseti letech tvrdé práce má Tottenham Hotspur těžké vyhrát tituly v Premier League. Letos v létě Tottenham Hotspur znovu změnil svůj obchodní model a vynaložil veškeré úsilí na výchovu mladých hráčů, takže Harry Kane už není pro tým tak důležitý. Možná, že Tottenham Hotspur Dresy s číslem 10 bude vždy reprezentovat 19 let mládí Harryho Kanea, ale pro tým ztratil smysl. Mentalita Harryho Kanea se změnila a obchodní model Tottenhamu Hotspur se také změnil, takže odloučení těchto dvou v této době je nevyhnutelným výsledkem.