Home / Karim Benzema Opouští Francouzský Národní Tým Kvůli Roztržce S Didierem Deschampsem

Karim Benzema Opouští Francouzský Národní Tým Kvůli Roztržce S Didierem Deschampsem

Španělský novinář Anton Meana zvedl víko roztržky mezi útočníkem Realu Madrid Karimem Benzemou a trenérem Francie Didierem Deschampsem. Podle novináře hráč neřekl pravdu o tom, jak se cítil, a když šéf zjistil, že není stoprocentní, cítil se zrazen. Benzema v Dresy MS ve fotbale opustil tréninkový kemp Francie kvůli zranění 20. listopadu, dva dny před prvním zápasem týmu proti Austrálii. Útočník Realu Madrid se po vypadnutí z kádru údajně pohádal s Deschampsem, přestože se nakonec zotavil dostatečně rychle, aby mohl hrát finále.

Mluvilo se o tom, že se Benzema znovu připojí k týmu pro finále, dokud se nezdálo, že se brutálně vyloučil pomocí příspěvku na sociálních sítích. Zdá se, že mu došly možnosti nosit Dresy MS ve fotbale. Deschamps nepovolal náhradu – tento krok jen vyvolal zvěsti, že možná rezervoval místo pro aktuálního vítěze Zlatého míče. Francouzská fotbalová federace však podle L’Équipe nikdy neuvažovala o tom, že by ho povolala zpět. Meana řekl El Larguero: "Pravdou je, že lékařská zpráva, kterou Real Madrid obdržel od FFF, se nezdá být příliš vážná na to, aby se hráč vrátil domů." Fanoušci si posteskli, že Benzema nebude moci znovu nosit Francie Dres.

Další zpráva říká, že pokud Zinedine Zidane převezme místo Didiera Deschampse, útočník Realu Madrid by byl ochoten se vrátit. Podle L'Equipe se roztržka nevztahuje na tento tréninkový kemp Světového poháru, ale na dlouhou dobu, kdy Benzema nezmínil Deschampse ve svém projevu po zisku Zlatého míče. Benzema skončil s vynikajícím mezinárodním rekordem v Francie Dres, spolu s Thierry Henry, Olivier Giroud a Michel Platini, pokud jde o statistiky vstřelení branek. Mezitím se Deschamps údajně v lednu setká s prezidentem Francouzské fotbalové federace Noelem Le Graetem, aby rozhodl o své budoucnosti.