Home / Lionel Messi Děkuje Paris Saint-Germain Za Pomoc V Roce 2021

Lionel Messi Děkuje Paris Saint-Germain Za Pomoc V Roce 2021

Pět nejlepších fotbalových lig oficiálně skončilo a je čas, aby Lionel Messi svlékl Paris Saint-Germain Dresy a odešel. Abych poděkoval Paris Saint-Germain za poskytnutí pomocné ruky, když byl Lionel Messi v roce 2021 nejsmutnější, utrpěl bez ohledu na to, kolik křivd utrpěl v posledních dvou letech, aniž by si stěžoval na nespravedlivé zacházení s týmem. Lionel Messi pravděpodobně znovu neoblékne Barcelona Dresy , nedokázal se vrátit do mentality svého mládí. Dnešní FC Barcelona opět vyhrála titul v La Lize, takže není potřeba, aby se Lionel Messi znovu vracel na to smutné místo.

Sergio Ramos, 37, také opustil Paris Saint-Germain s vypršením dvouleté smlouvy. Sergio Ramos je vděčný, že může na konci své kariéry spolupracovat s Lionelem Messim, tento spoluhráč je úžasný fotbalista. Sergio Ramos neplánuje odejít do důchodu, chce i nadále hrát na kurtu. S výsledky Sergia Ramose nemusí hrát v pěti hlavních ligách smlouvu, ale může se rozhodnout přežít v jiných klubech.

Neymar Júnior byl nejsmutnějším spoluhráčem Lionela Messiho, který opustil Paris Saint-Germain. Krátké dva roky mezi nimi opět uběhly a přeci jen se jim nepodařilo znovu vyhrát Ligu mistrů. Lionelu Messimu vypršela smlouva a odešel ve volné kapacitě, zatímco Neymar Júnior může čelit výměně. Jaká bude síla Neymara Júniora po zotavení ze zranění tentokrát? Dokáže si ještě udržet dobrou formu?