Home / Fanoušci Newcastlu United Kritizují Vysokou Cenu Nejnovějšího Dresu Klubu

Fanoušci Newcastlu United Kritizují Vysokou Cenu Nejnovějšího Dresu Klubu

Fanoušci Newcastlu United vyjádřili své zklamání nad vysokou cenou za nejnovější klubový dres. Nový domácí dres, který byl představen minulý měsíc, se vyznačuje moderním designem s černobílými pruhy a logem klubu na hrudi.

Mnoho fanoušků však na sociálních sítích kritizovalo cenu dresu, přičemž někteří to označili za „směšné“ a „nespravedlivé“. Cena Fotbalové dresy je 65 liber pro dospělé, zatímco dětská verze je za 50 liber. To je výrazný nárůst oproti dresu z předchozí sezóny, jehož cena byla 55 liber pro dospělé a 45 liber pro děti.

Jeden fanoušek tweetoval: "Je mi líto, ale 65 liber za dres Newcastlu United je prostě směšných. Nemohu ospravedlnit utrácení tolika za dres." Další fanoušek napsal: "Byl jsem nadšený, že jsem si koupil nový Fotbalové Dresy , ale odradila mě cena. Je to prostě příliš drahé."

Někteří fanoušci také poukázali na to, že vysoká cena dresu přichází v době, kdy se mnoho lidí kvůli pandemii stále potýká s finančními problémy. Jeden fanoušek tweetoval: "Není ten správný čas vydávat tak drahý Newcastle United dres. Lidé stále bojují s pandemií a nemohou si dovolit utratit tolik za tričko."

Klub hájil cenu dresu s tím, že odráží vysokou kvalitu produktu a výrobní náklady. Poukázali také na to, že ceny jsou v souladu s ostatními kluby Premier League.

Mnoho fanoušků však zůstává nepřesvědčených a mají pocit, že by klub měl zvážit snížení ceny dresu, aby byl pro příznivce dostupnější. Někteří fanoušci dokonce vyzvali k bojkotu Newcastle United Dresy na protest proti vysokým cenám.

Je jasné, že ceny nového dresu Newcastlu United rozdělily názory fanoušků. Zatímco někteří jsou ochotni zaplatit vysokou cenu za kvalitní produkt, jiní mají pocit, že je to příliš drahé a nespravedlivé. Zda klub přehodnotí cenovou strategii budoucích vydání dresů, se teprve uvidí, ale zatím to vypadá, že mnoho fanoušků zůstane u svých starých dresů nebo bude hledat levnější alternativy.