Home / Vyrovnávací Gól Antoina Griezmanna Byl Vyloučen, Protože Francie Prohrála S Tuniskem 0:1

Vyrovnávací Gól Antoina Griezmanna Byl Vyloučen, Protože Francie Prohrála S Tuniskem 0:1

Francie si myslela, že se jim podařilo vyrovnat z posledního příkopu, když Antoine Griezmann pálil z bezprostřední blízkosti. Hráči v Francie MS ve fotbale 2022 dres nemohli neslavit vyrovnání na hřišti. Wahbi Khazri skóroval ve středu v 58. minutě a dovedl Tunisko k teprve třetímu vítězství na turnaji Světového poháru. Severoafrická strana měla dobrou cenu za své vítězství, které přišlo za dramatických okolností poté, co Antoine Griezmann viděl v 98. minutě vyrovnávací gól, který VAR zkřížil. Míč odvrátil tuniský obránce do dráhy Griezmanna, který byl v tu chvíli na hřišti, ale jeho snaha nebyla uznána a Tunisko vyhrálo zápas 1:0.

Griezmannova přítomnost byla považována za zasahující do akce tuniského obránce. Jeho Francie MS ve fotbale 2022 dres bylo krásné. Obránce Montassar Talbi zkoušel hlavičkovat, ale do odkopu se moc nedostal a propadl až ke Griezmannovi, který skóroval. Po přezkoumání rozhodčí Matthew Conger zrušil své rozhodnutí neuznat vyrovnávací gól Francie. Skutečnost, že se k míči jako první dostal tuniský obránce, neměla na rozhodnutí žádný vliv, protože Griezmannův gól byl nakonec vyloučen. A přesto, krutě, pro fanoušky v Dresy MS ve fotbale 2022, na druhém konci města na stadionu Al Janoub, Matthew Leckie skóroval za Austrálii.

Francie nakonec vyhrála skupinu se šesti body před Austrálií na rozdíl branek. Tunisko skončilo se čtyřmi body na třetím místě. Na posledním místě skončilo s jedním bodem Dánsko, které prohrálo s Austrálií 1:0. Les Blues prošli jako vítězové skupiny D a utkají se s Polskem v osmifinále, zatímco Tunisko vypadlo navzdory svému historickému vítězství. Jejich Dresy MS ve fotbale 2022 jsou působivá. To vede k potenciálnímu odvetnému zápasu mezi Francií a Argentinou – utkání 16. kola v roce 2018, které tým Didiera Deschampse vyhrál 4-3. Mezitím Francie podává stížnost k FIFA poté, co byl Griezmannův poslední vyrovnávací gól zamítnut, uvedla ve středu francouzská federace.