Home / Dětský Dres Ronaldo Největší Etapa Měsíce Pro Hectora

Dětský Dres Ronaldo Největší Etapa Měsíce Pro Hectora

Dětské Dresy Ronaldo  Největší etapa měsíce pro Hectora Herreru teprve přijde, ale zkouška šatů dopadla dobře.

Záložník Mexika pravidelně nosí kapitánskou pásku za Porto, které se připravuje na úterní zápas Ligy mistrů s Římem. To však neznamená, že by ligoví lídři mohli zapomenout na domácí tažení. Herrera se v pátečním výjezdu postavil proti Moreirense a skóroval v přestávce, aby pomohl týmu vyhnout se porážce a zůstat na špici tabulky.

Jesus "Tecatito" Corona také odehrál 90 minut za tým Sergia Conceicaa, ale tento týden je suspendován kvůli zápasu na Stadio Olimpico.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Do akce La Ligy se tento víkend zapojilo několik mexických internacionálů. Nestor Araujo jako obvykle hrál tento týden centra za Celtu de Vigo. Bývalý obránce Santos Laguna zamířil do branky na začátku zápasu proti Getafe. Problémy v obraně klubu však opět zklamaly, Fotbalové Dresy  když domácí trefili ve druhé minutě tři góly v řadě po vyloučení Maxiho Gomeze ve 37. minutě.