Home / Kyle Walker Se Rozhodl Zůstat V Manchesteru City Jako Kapitán

Kyle Walker Se Rozhodl Zůstat V Manchesteru City Jako Kapitán

Vzhledem k tomu, že Kevin De Bruyne je zraněný a nemůže pokračovat ve hře, musí se Manchester City rozhodnout obnovit Kylea Walkera a nechat ho převzít roli kapitána. Celé léto si všichni mysleli, že Kyle Walker pravděpodobně oblékne Bayern Mnichov Dresy . Ostatně Manchester City si nyní cení síly mladých hráčů. Kyle Walker je hráč s poměrně opatrnou osobností. Nechce, aby chybný přestup zdržel jeho kariéru. Poté, co Kyle Walker viděl situaci İlkaye Gündoğana v Barceloně, rozhodl se pokračovat v boji v Manchester City Dresy . Koneckonců je to místo, které zná.

Manchester City je potěšen, že se Kyle Walker rozhodl zůstat a tým pro něj připravil prodloužení smlouvy o dva roky. Manchester City momentálně nemá na pravého beka nejvhodnějšího náhradníka, takže nejlepším plánem týmu je udržet si Kylea Walkera. Za dva roky dosáhne Kyle Walker 35 let, takže se může svobodně rozhodnout, že se vrátí hrát běžnou ligu.

Poté, co se Kyle Walker v roce 2017 připojil k Manchesteru City, získal zde také spoustu mistrovských poct. Kyle Walker v minulosti vždy snil o zisku mistrovského titulu v Tottenhamu Hotspur, ale bohužel ho tým během těch osmi let nebral vážně. Do roku 2017 se Kyle Walker setkal s nejdůležitějším trenérem svého života Pepem Guardiolou, který mu umožnil zůstat v týmu a studovat záhady fotbalu. Takže když Kyle Walker dostal nápad letos v létě odejít, osobou, které bylo nejvíc líto, byl Pep Guardiola. Zejména poté, co se zranil Kevin De Bruyne, se Kyle Walker rozhodl zůstat. Díky počátečnímu uznání Manchesteru City Kyle Walker dosáhl toho, čeho dosáhl dnes. Je na čase, aby převzal zodpovědnost týmu.