Home / Dres Hazard BT A Sky By Mohly Podat Nabídku Na Jeden

Dres Hazard BT A Sky By Mohly Podat Nabídku Na Jeden

Dresy Hazard  BT a Sky by mohly podat nabídku na jeden nebo oba balíčky, ačkoli existují zvěsti, že americké společnosti Amazon a Facebook jsou mezi zájemci o získání těchto práv.

Celková cena zaplacená za pět balíčků činí 4,464 miliardy £. I když je to pro současnou dohodu ve výši 5,19 miliardy £, která trvá od roku 2016 do 2019, nižší, cena dalších dvou balíčků zvýší celkový poplatek za práva.

Nová dohoda umožní Skyto mít první výběr pro každý víkendový zápas a zároveň poprvé zobrazí sobotní večerní zápasy v 19:45 (času ve Spojeném království).

Mezitím BT ukáže sobotní polední zápasy v nové dohodě.

Společnost BT potvrdila, že v rámci nové smlouvy bude platit 295 milionů £ za sezónu, což odpovídá 9,22 milionům za zápas Premier League.

Marc Allera, výkonný ředitel spotřebitelské divize BT, řekl: „Premier League je bezpochyby nejkonkurenceschopnější a nejnapínavější domácí liga na světě, takže jsme rádi, že si naši zákazníci budou moci i nadále užívat sobotní zápasy na BT Sport.

Vzhledem k potvrzení od BT, kolik zaplatí Dresy  a nový balíček, to znamená, že výdaje Sky budou 3,579 miliardy £, což vychází na 9,3 milionu £ na hru.