Home / Ronaldo Dres Španělská Legenda Andres Iniesta Je

Ronaldo Dres Španělská Legenda Andres Iniesta Je

Ronaldo Dresy  Španělská legenda Andres Iniesta je nejnovějším fotbalistou, který se zapletl do kontroverze černé tváře poté, co zveřejnil neuváženou fotku sebe a jeho rodiny při oslavě Tří králů – se dvěma lidmi na fotografii s černou barvou na tvářích.

Není prvním fotbalistou, který byl zapleten do takové frašky, a pravděpodobně nebude poslední – navzdory praktikám blackface považovaným za ponižující, urážlivé a urážlivé zejména pro černochy a Afroameričany.

Ale co přesně je blackface, proč je urážlivý a co další fotbalisté vyvolali kontroverzi? Cíl se podívá.

Článek pokračuje níže Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid "Uvidí, kdo jsme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem - Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu? Co je to blackface? Blackface je v podstatě praxe, kdy si nečerní Dětské Fotbalové Dresy Levně  lidé (obvykle bělochy) ztmavují pleť pomocí make-upu, aby se záměrně vydávali za černochy, obvykle s cílem zesměšnit a zesměšnit (nicméně neúmyslně).