Home / Futbalove Dresy Barcelona Cahill, Ktorý Po Zápase V Roku

Futbalove Dresy Barcelona Cahill, Ktorý Po Zápase V Roku

Futbalove Dresy Barcelona  Cahill, ktorý po zápase v roku 2017 navštívil bývalého stredopoliara Tottenhamu v nemocnici, je po vypočutí správy o Masonovom odchode do dôchodku zdrvený, ale šéf Chelsea Antonio Conte si myslí, že obranca nemôže za tento incident viniť.

"Určite, toto je otázka pre Garyho." Ale zároveň si myslím, že je v poriadku, keď hráte a vaše správanie je vždy veľmi úprimné. Hovoríme o špičkovom hráčovi, však? Za jeho nasadenie, správanie počas, pred a po hre. Takáto situácia môže nastať.

"Bol som hráč a chápem to. Zlomil som si nohu. Môj spoluhráč si zlomil nohu, keď som mal 16 rokov a riskoval celú moju kariéru. Bola to však nešťastná situácia. Opakujem: Gary je fantastický chlapík, fantastický človek. Musí byť v poriadku, pretože to nie je jeho chyba."

Conte priznáva, že s Cahillom nehovoril o Masonovom odchode do dôchodku, ale Talian hovorí, že si nemyslí, že by mal jeho obranca problém napredovať.

„Musím byť úprimný, nehovoril som s ním. Futbalové Dresy Pre Deti  Myslím si, že ak s ním musím ísť hovoriť, znamená to, že je tu problém. Nevidím problém. Futbal je toto. Niekedy sa to môže stať, takáto situácia. Najdôležitejšie je, že na to nie je vôľa.