Home / Futbalové Dresy Juventus „Teória Otrasov Mozgu

Futbalové Dresy Juventus „Teória Otrasov Mozgu

Futbalové Dresy Juventus  „Teória otrasov mozgu“ by podľa očakávania bola vo futbalovom svete privítaná s posmechom. O to viac, keď Karius vo svojom prvom zápase po Kyjeve urobil ďalšiu chybu, ktorá stála jeho stranu gól v priateľskom zápase v Tranmere.

Vtedy sa rozhodlo, že pôvodný plán Liverpoolu podporovať, povzbudzovať a rehabilitovať nebude fungovať. Rany boli stále viditeľné, účinky bolo vidieť nielen na Kariusovi, ale aj na fanúšikoch a, čo je najdôležitejšie, aj na spoluhráčoch. Či už, alebo nie, tá noc v Kyjeve by zafarbila zvyšok jeho kariéry Reds.

Čoskoro by bol preč a podpísal zmluvu na dvojročnú pôžičku s Besiktasom, zatiaľ čo Liverpool minul 65 miliónov (82 miliónov dolárov), aby priviedol Alissona Beckera, brazílskeho číslo 1, do Merseyside z Ríma.

Alisson bol na ich radare päť rokov, keď ho počas hry za Internacional upozornil bývalý brankár Reds Alexander Doni. Pred Kyjevom strávil športový riaditeľ Michael Edwards najlepšiu časť 12 mesiacov vyjednávaním so zástupcami hráča a presviedčaním ho, že Liverpool, a nie Real Madrid, Neapol alebo Chelsea, z ktorých všetky by ho chceli podpísať, je najlepším miestom pre jeho podpis. ho.

Liverpool sa postavil na počiatočnú požadovanú cenu Ríma, ktorá sa blížila k 100 miliónom (126 miliónov dolárov) a krátko zvažoval iné, oveľa lacnejšie Detske Futbalove Dresy S Vlastnym Menom  alternatívy. Jack Butland a Nick Pope boli možnosti, rovnako ako Thomas Strakosha z Lazia.