Home / Dres Arsenal S Vlastnym Menom Real Salt Lake Oznámili

Dres Arsenal S Vlastnym Menom Real Salt Lake Oznámili

Dresy Arsenal S Vlastnym Menom  Real Salt Lake oznámili podpísanie Giuseppe Rossiho ako návrat domov pre bývalého talianskeho reprezentanta narodeného v Spojených štátoch.

Je to prvýkrát, čo 33-ročný hráč hral v MLS v kariére, ktorá očarila Anglicko, Španielsko a Taliansko, odkedy sa ohlásil v Manchestri United v roku 2004.

Voľný útočník naposledy hral za Janov v roku 2018, kde neuspel v drogovom teste a dostal ročný zákaz činnosti, následne znížený na varovanie.

Článok pokračuje nižšie Tipy redaktorov Messi môže dať za hlavu pomalý štart PSG s hlavnou úlohou proti Realu Madrid "Uvidia, kto sme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson sa vracajú do Benfica-Sporting súperenie s Man City Zmena pozície a rozhovory s Rangnickom - Ako Sancho našiel svoju formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane sa bývalý chlapec z Man City „novým Sanchom“ “ v Dortmunde? Odvtedy trénoval s bývalými klubmi United a Villarreal, keď bol na skúške v Los Angeles FC, ale svoju kariéru reštartuje až v Utahu.

"Je to skvelý pocit byť teraz súčasťou Real Salt Lake," povedal Rossi.

„Nemôžem sa dočkať, kedy vstúpim na ihrisko Detské Dresy Futbalové  a pomôžem RSL dosiahnuť všetky ciele, ktoré sme si tento rok stanovili. Pre mňa MLS rastie každý rok a produkuje vzrušujúci produkt.