Home / Tottenham Prohrál 2:1 S Aston Villou A Utrpěl Tři Po Sobě Jdoucí Porážky V Premier League

Ve 13. kole Premier League otočil Tottenham doma 1:2 od Aston Villy. Utrpěli tři porážky v řadě a vypadli z top 4 žebříčku Premier League. Tímto vítězstvím se Aston Villa vyšvihla na 4. místo v bodovém hodnocení. Před začátkem zápasu všichni hráči a fanoušci uspořádali minutovou pietní ceremonii za smrt bývalého trenéra Anglie Venablese. Hráči obou stran měli na Fotbalové Dresy černou gázu, aby vyjádřili soustrast bývalému trenérovi Anglie. Po začátku zápasu se Tottenham, který v poslední době sužuje vlna zranění, dostal do vedení ve 22. minutě gólem Lo Celsa. Vilovi pak před koncem prvního poločasu pomohla k vyrovnání skóre hlavička Pau Torrese. Watkins vstřelil vítězný gól Villa ve druhém poločase. Tottenham nakonec doma prohrál 1:2 s Villou a v tabulce se propadl na páté místo. Za zmínku stojí, že kapitán Tottenhamu Son Heung-min vstřelil v utkání 3 góly, které byly všechny prohlášeny za neplatné kvůli ofsajdu. Letošní sezónu měl Tottenham perfektní start. V prvních 10 kolech Premier League vedou pořadí s 8 výhrami a 2 remízami. Kvůli zranění mnoha hlavních hráčů v posledních zápasech, zejména zranění Maddisona, který právě v této sezóně oblékl Dresy Tottenham Hotspur , se však výrazně podepsal i rekord týmu. Pokud Tottenham dokáže uskladnit kvalitní sestavu v zimním přestupovém období, bude mít v soutěži o ligový šampionát stále jistou míru konkurenceschopnosti.