Home / Zrození Zázraku Realu Madrid

Zrození Zázraku Realu Madrid

V prvním zápase osmifinále Ligy mistrů UEFA se Real Madrid utkal s Liverpoolem. Benzema, Vinicius a Rodrygo tvoří trojzubec Realu Madrid v Dres Real Madrid dětský. Proti Nunezovi, Gakpo, Salah v Dres Liverpool dětský tvoří útočnou řadu Liverpoolu. 433 vs. 433, tlak ve vysoké poloze versus náraz při vysoké rychlosti. Zavřete oči a můžete si představit scénu konfrontace. 90 minut šíleného útoku, konfrontace. Ať už se jedná o fanoušky na místě činu nebo fanoušky u televize, jde o audiovizuální hody.

V první polovině hry, kdy Real Madrid nuceně zaostával 0:2, Real Madrid stále neztrácel odvahu. Místo toho se jim vrátila síla kvůli zaostávání skóre. Pak dal 5 gólů v řadě a zlomil psychologickou obranu Liverpoolu. Real Madrid nakonec porazil Liverpool 5:2. Tento zápas udělal z Realu Madrid první hostující tým v evropské historii, který na Anfieldu vstřelil 5+ gólů.

V tomto zápase Real Madrid rozhodně otočil vývoj a zasloužil si být týmem veteránů. Co se týče zkušeností a schopností, jsou ještě lepší. Mladí hráči jako Valverde a Vinicius jsou plní hybnosti, zatímco veteráni jako Benzema a Modric stabilizují morálku armády v nepřízni osudu. Oživte scénu, to je podstata mistra Ligy mistrů.