Home / Po 16 Letech Se Milán Vrátil Do Nejlepší čtyřky Ligy Mistrů

Po 16 Letech Se Milán Vrátil Do Nejlepší čtyřky Ligy Mistrů

AC Milán po 16 letech konečně ukončilo toto dlouhé čekání. Ve čtvrtfinále Ligy mistrů Milán vyřadil ve dvou kolech Neapol 2:1 a po 16 letech se znovu probil do semifinále Ligy mistrů. Přestože Milán vedl v prvním zápase nad Neapolí 1:0, skóre 1:0 nemělo příliš velkou výhodu. Mnoho fanoušků věří, že dokud Osmeen oblékne SSC Neapol Fotbalové Dresy , Neapol se stále může stát mistrem na hřišti. Za domácí Neapol, která je extrémně aktivní v útočení, však defenzivní Milan nezpanikařil, a ještě před poločasem vytvořil nádherný protiútok. V následujícím čase obrana milánské legie zahrála do extrému, až do 79. minuty se Neapol dostal k pokutovému kopu, ale pokutový kop Kravatsherie statečný Magnan odmítl. Až do přestávky Osimhen vstřelil gól Neapoli, ale koncovku už změnit nešlo. Není pochyb o tom, že největší zásluhu na těchto dvou zápasech má brankář Maignan v Dresy AC Milán . Jeho nádherné zákroky ve dvou zápasech pomohly Neapoli vrátit se po 16 letech do semifinále Ligy mistrů! Milan spadl z vrcholu na dno a poté se po 16 letech znovu probil mezi nejlepší čtyři. Usilují o slávu minulosti a důstojnost, kterou ztratili.