Home / Smysl Pro Design, Který Sahá 10 Let Zpět?

Smysl Pro Design, Který Sahá 10 Let Zpět?

Barcelonský domov fotbalový drespro sezónu 24/25 používá klasické svislé pruhy symetricky rozdělené, což je v zásadě v souladu s tím, jak lidé vnímají dresy týmů Barcelony. Tentokrát jsou však červené a modré barvy velmi zdrženlivé a jsou navrženy s barvami s nízkou sytostí, což působí trochu depresivně.

Pokud jde o design vzorů, různé vzory jsou velmi vysoko a velikost vzoru a velikost písma jsou o něco menší, což vypadá trochu přeplněně a nepřirozeně. Spodní část je zcela prázdná.

V tomto ohledu se mnoho fanoušků domnívá, že design tohoto dresy FC Barcelonaje "příliš ošklivý" a má "pocit návratu o 10 let zpět." Pokud by se však skutečně „vrátili o deset let zpátky“, asi by měli fanoušci Barcelony radost, vždyť v té době byli na vrcholu. Nevím, jestli bude mít Nike nový opravný plán. Pokud prodej nebude dobrý, bude to pro obě strany obrovská ztráta.

Villarreal se vrací domů na vítězné sérii, zatímco Atlético Madrid se snaží řešit svou nedávnou špatnou formu venku. Po 90 minutách urputné bitvy porazilo Atlético Madrid ve venkovním utkání Villarreal 2:1.

V tomto zápase fanoušci opět viděli návrat Griezmanna Fotbalové Dresy a první gól Atlética Madrid přišel velmi rychle. Riquelme rozehrál rohový kop, Witsel se rozjel a hlavičkoval přímo do slepého rohu. Brankář domácích ani obránce nereagovali. Ve druhém poločase vyrovnal Sørloth nízkou střelou kolem branky Jana Oblaka.

Napětí zůstalo napjaté až do 87. minuty, kdy Saúl Ñíguez vstřelil svůj první gól v sezóně levou nohou, pouhé tři minuty poté, co se objevil na hřišti v Atlético Madrid Dresy . Gól to byl pro Sheets k nezaplacení, což je vyneslo zpět do první čtyřky. Jakmile Atletico Madrid získá zpět svou odvahu, jejich konkurence s Athletic Bilbao bude ještě intenzivnější.