Home / Dokáže Nahradit Neymara?

Dokáže Nahradit Neymara?

Brazílie bude hrát tuto sobotu přípravný zápas proti Anglii ve Wembley, ale Brazílie nebude mít žluté trikoty, když se tento týden zahřeje proti Anglii. Vzhledem k absenci zjevného barevného kontrastu mezi oběma týmy není jasné, proč brazilský tým zvolil tento způsob.

Nike tento týden vydala nový fotbalový dresbrazilského týmu. Domácí a venkovní dresy stále používají klasickou žlutou a modrou. Očekává se, že příští týden si Brazílie poprvé oblékne nové žluté dresy v přípravném utkání proti Španělsku.

Za zmínku stojí, že s nepřítomností Neymara kvůli zranění bude Rodrygo nosit číslo 10 dresy Brazíliev příštích přátelských zápasech proti Anglii a Španělsku. Loni byl útočník také vybrán, aby nahradil Neymara v mnoha zápasech, když chyběl. Zajímalo by mě, jestli může nést stejnou odpovědnost?

Barcelona ve 29. kole La Ligy porazila Atletico Madrid 3:0. Barcelonský útočník Lewandowski předvedl skvělý výkon, vstřelil jeden gól a přispěl dvěma asistencemi pro tým a byl úspěšně zvolen nejlepším v týmu Barcelony.

Výkon hráče č. 9 dresy FC Barcelonaproti Atleticu Madrid ho vynesl na vrchol útočných statistik La Ligy. Představitelé Barcelony také vyjádřili uznání Lewandowskému na sociálních sítích a ocenili jeho přínos Barceloně.

Polák dnes přijal rozhovor s médii a hovořil o svém nedávném zlepšení stavu při nošení fotbalový dres. Řekl, že už ví, v jakých oblastech se musí zlepšit, a řekl, že sice přibyly asistence, ale pořád je to pro něj cíl. důležitější. Brzy bude reprezentovat národní tým v semifinále evropské kvalifikace play-off, počkáme a uvidíme!