Home / Kvalifikační Zápas Mezi Argentinou A Brazílií Nemůže Pokračovat

Kvalifikační Zápas Mezi Argentinou A Brazílií Nemůže Pokračovat

Kvůli špatným výkonům Antonyho v Manchesteru United v této sezóně nemohl znovu obléknout Dresy Brazílie a zúčastnit se kvalifikace Amerického poháru. Antony, kterému bylo pouhých 23 let, přišel o možnost účasti v národním týmu, jaká kariérní cesta ho tedy čeká v budoucnu? V současné době má mnoho útočníků v Brazílii problémy se zraněním. Neymar, Richarlison a Vinícius Júnior se zotavují ze zranění, ale tým stále nedovoluje Antonymu se zúčastnit.

V této kvalifikaci nebyly výsledky Brazílie ideální a svou někdejší slávu v čele žebříčku ztratila. Toto kolo zápasu mezi Argentinou a Brazílií skončilo konfliktem mezi zpanikařenými fanoušky a obě strany nepokračovaly ve hře. Fanoušci obou týmů se před zápasem zuřivě střetli, znemožnili hráčům uklidnit se a zapojit se do hry a program byl pozastaven. Přestože se hráči v Argentina Dresy snažili ze všech sil zabránit střetům fanoušků, brazilským hráčům to bylo lhostejné, jako by doufali, že střety hru zastaví.

Původně očekávaný zápas se neuskutečnil a fanoušci odcházeli ze stadionu zklamaní. V posledním kole soutěže podlehly svým soupeřům Brazílie i Argentina. Oba kdysi mocné týmy jako by ztratily nějaký smysl. Oba týmy procházejí novým obdobím výměny, takže kdo si nakonec může zachovat stejnou sílu.