Home / Tottenham 1:0 Manchester City, Napsal Harry Kane Svou Osobní Legendu

Tottenham 1:0 Manchester City, Napsal Harry Kane Svou Osobní Legendu

5. února, v posledním zápase 22. kola Premier League 2022-23, Tottenham doma porazil Manchester City 1:0. Kane vFotbalové Dresy Tottenham Hotspur vstřelil svůj 200. gól v Premier League, stal se třetím hráčem v historii Premier League, kterému se podařilo překonat 200 gólů, stal se také nejlepším střelcem v historii Tottenhamu s 267 góly.

14. minuta Rodrigo chyboval při rozehrávce míče v zámezí, Højbjerg si okamžitě šel sebrat míč a poté přihrál, Kane se v klidu protlačil před branku, Tottenham 1:0. 46. minuta Grealish se prosadil z levé strany pokutového území, Ben Davies míč odhlavičkoval, Mahrez si míč zastavil a vystřelil levačkou, ale míč trefil břevno. 64. minuta De Bruyne rozehrál přímý kop od spodní čáry zleva a prostřelil nízkou přihrávku, poté střílel Alvarez, ale Dier ho zachránil. 69. minuta Kane se v pokutovém území zbavil dvou hráčů obrany a vystřelil, ale podařilo se. 86. minuta Romero dostal druhou žlutou kartu za faul Glarishe a byl vyloučen. Tottenham nakonec doma porazil Manchester City 1:0.

Tato porážka nebyla pro mnoho fanoušků vFotbalové Dresy Manchester City žádným překvapením, protože to byla 5. porážka City na stadionu Tottenham Hotspur, pokaždé bez vstřelení branky. Pokud chce Guardiola vyhrát šampionát, musí vážně studovat, jak Manchester City s tímto soupeřem znovu a znovu prohrál.