Home / Liverpool 1:1 Manchester City, Arsenal Vyhrál

Liverpool 1:1 Manchester City, Arsenal Vyhrál

Ve 28. kole Premier League spolupracovaly Liverpool a Manchester City, aby představily vzrušující zápas Premier League. V prvním poločase De Bruyne asistoval Stonesovi při rohovém kopu a úspěšně skóroval před brankou, čímž nabudil fanoušky Manchesteru City. Ve druhém poločase se z penalty trefil McAllister v Liverpool Fotbalové Dresy a zažehl vášeň Anfieldu. Vrcholná bitva Premier League skončila remízou 1:1, vítězem tohoto kola se stal Arsenal. V tomto utkání, z pohledu kompletnosti sestav obou stran, Liverpool v této sezóně sužuje zranění, zatímco Manchester City má jasnou převahu s relativně kompletní sestavou. Manchester City od začátku utkání pokračoval v napadání obrany Liverpoolu a ve 23. minutě se ujal vedení. Od vstupu do druhého poločasu je ale výkon Liverpoolu úžasný. I s mnoha zraněnými a chybějícími hlavními hráči byli stále schopni dominovat a úspěšně srovnat skóre. V průběhu utkání měly obě strany mnoho šancí ke skórování. Přestože obě strany skončily nerozhodně 1:1, hra lidi nabudila. Ať už to byli hráči v Dres Manchester City nebo Rudá armáda hrající doma, všichni hráli na maximum. vysoká úroveň. Arsenal a Liverpool mají aktuálně dohromady 64 bodů. Arsenal se vyšvihl do čela tabulky s náskokem brankového rozdílu, zatímco Manchester City je s 63 body třetí. Boj o titul v Premier League je stále intenzivnější a nepředvídatelnější. Ve zbývajících 10 kolech však není výhoda Arsenalu velká. Nejen, že musí mimo domov vyzvat Manchester City, Brighton, Tottenham a Manchester United, ale také doma čelit Chelsea a Aston Ville. Pro srovnání, Liverpool a Manchester City mají zbývající zápasy relativně snadné. Prostě fotbalové hřiště bylo vždy nepředvídatelné. O vítězi šampionátu Premier League nemusí být rozhodnuto do poslední chvíle.