Home / Dres Juventus Dybala Ale Stejně Jako Se Vzpíral Lékařům

Dres Juventus Dybala Ale Stejně Jako Se Vzpíral Lékařům

Dresy Juventus Dybala  Ale stejně jako se vzpíral lékařům, aby se prominentně objevil v ohromující výhře Pařížské Ligy mistrů nad Liverpoolem uprostřed týdne, byl opět ve špičkové formě, vtěsnal domů úvodní gól za remízu 2:2, než byl nakonec donucen podlehnout svému tělu.

Andreas Cornelius byl mužem, který zabránil tomu, aby PSG zahájilo sezónu perfektními 15 výhrami z 15, když přišel z lavičky a skóroval brilantním pohledem hlavou a ukradl bod pro domácí, když zbývalo pouhých sedm minut. Tento týden skončil na Indexu pátý.

Před ním bylo několik hráčů, kteří se objevili v napínavé remíze 2:2 mezi Toulouse a Dijonem v Růžovém městě.

Naim Sliti sehrál klíčovou roli v tom, že pomohl Dijonu k dvoubrankové převaze, zejména asistoval při druhém Mehdimu Abeidovi, přesto hosté v závěrečných fázích vypadli proti soupeřům, kteří byli zredukováni na 10 mužů již v páté minutě.

Návrat TFC signalizoval brilantní kop Fotbalový Dresy Dětské  nad hlavou od Maxe Gradela, který zopakoval skvělou formu, kterou ukázal na začátku sezóny, aby inspiroval svou stranu k cennému bodu.