Home / Arsenal Se Vrací, Aby Porazil Manchester City A Získal Titul

Arsenal Se Vrací, Aby Porazil Manchester City A Získal Titul

Arsenal, kterému v minulé sezóně chyběl titul v Premier League, se po silném podpisu letos v létě znovu setkal s Manchesterem City. Tentokrát už Arsenal nebyl tou stranou, která byla rozdrcena. Ani po prvním inkasovaném gólu Arsenal neustoupil, v poslední minutě utkání vyrovnal a naposledy se smál v penaltovém rozstřelu. Ukončil sérii 8 proher proti Manchesteru City a vyhrál Community Shield. V této hře Manchester City vyslal tři ofenzivní hráče, Harlanda, Glarishe a Alvareze. Kovačič, který právě oblékl Dresy Manchester City , zahájil svůj oficiální debut. Hráli také Rice, Havertz a Timber, které letos v létě podepsal Arsenal. Obě strany po většinu zápasu nedokázaly najít příležitosti ke skórování, až do 77. minuty Manchester City úspěšně provedl protiútok, Palmer skóroval, aby prolomil patovou situaci a pomohl Manchesteru City vést 1:0. Právě když si lidé mysleli, že Manchester City vyhraje, Trossardova rána levačkou v 10. minutě přestávky ve druhém poločase pomohla Arsenalu na poslední chvíli vyrovnat skóre. Arsenal úspěšně dotáhl zápas do penaltového rozstřelu. Nakonec Arsenal porazil Manchester City celkem 5:2 a dosáhl protivětrného comebacku, aby vyhrál šampionát. Za zmínku stojí, že naposledy Arsenal porazil Manchester City 19. července 2020. Letos v létě Arsenal uvedl na trh nový Fotbalové Dresy Arsenal , aby vzdal hold mistrovské sezóně před 20 lety, a celková síla Arsenalu, která byla letos v létě posílena, se oproti minulé sezóně skutečně zlepšila. Před začátkem nové sezóny Premier League už vyhráli dva mistrovské tituly, Emirates Cup a Community Shield, a morálka týmu se také výrazně zlepšila. Arsenal vedený Artetou zaútočí na novou sezónu s novým přístupem. Nová sezóna Premier League právě začíná, věřím, že Arsenal dokáže pro fanoušky připravit další překvapení!