Home / Arsenal Prohrál Doma S Aston Villou 0:2

Arsenal Prohrál Doma S Aston Villou 0:2

Ve 33. kole Premier League spustily Arsenal a Aston Villa nepopsatelný souboj. Nakonec Arsenal utrpěl doma těžkou ránu a prohrál 0:2 s Aston Villou. V průběžném pořadí je překonal Manchester City. To mrzí nespočet fanoušků, kteří nosí Arsenal Fotbalové Dresy . V prvním poločase si Arsenal a Aston Villa vyměnily útok a obranu, ale obě strany se nikdy nedokázaly prolomit brankou soupeře. Hvězdy Arsenalu Trossard a Havertzden opakovaně ohrožovaly Villu útoky. Obrana Villy však byla velmi pevná a vyřešila útoky Arsenalu jeden po druhém. Zejména argentinský brankář Martinez v Dres Aston Villa předváděl statečné výkony a mnohokrát týmu pomohl řešit krize. Ve chvíli, kdy si fanoušci mysleli, že zápas skončí remízou, nabrala situace ve hře šokující spád. V 84. minutě hry prolomil mrtvou bod gól hráče Villa Leona Baileyho. O tři minuty později Watkins v klidu vystřelil znovu a pomohl Villovi zvýšit skóre na 2:0. Za pouhé tři minuty ztratil Arsenal iniciativu ve hře a šampionátu. Tento konec nepochybně způsobuje, že bezpočet fanoušků Arsenalu je těžké přijmout. V nejkritičtějším okamžiku hry může malá chyba změnit směr celé hry. Ale i když Arsenal v této hře utrpěl porážku, ve zbývajících hrách má stále možnost vytvářet vlastní zázraky. Zároveň bych chtěl poblahopřát Aston Ville k jejich vynikajícímu výkonu a těším se, že budou i v dalších zápasech dosahovat skvělých výsledků.